Repasované stroje a zariadenia | kopírky | tlačiarne

Potrebujete poradiť: 034 285 8805 / 0904 875 770 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Projecteo je projektor, ktorý vás vráti v čase

Projecteo projektorPamätáte si ten výnimočný pocit, ktorý ste mohli zažiť v minulosti keď sa ešte fotilo na kinofilm? Kúpa filmu, jeho vyvolanie, negatív a hmatateľná fotka, čo by váš výtvor? Bohužiaľ táto doba je dnes už nenávratne preč. Práve toto motivovalo dizajnéra Benjamina Redforda aby vytvoril malý dataprojektor, s pomocou ktorého si budete môcť aj v dnešnej digitálnej dobe zaspomínať na doby dávno minulé.

Read more

Inovované tlačové riešenia HP pomôžu digitalizovať kanceláriu a znížiť náklady

Nové tlačiarne HP LaserJet v kombinácii s inteligentnými nástrojmi Autonomy predstavujú najväčší technologický posun v oblasti kancelárskej tlače HP za posledných desať rokov.

Read more

Sony RX1 – kompakt či zrkadlovka?

DSC-RX1_Right.jpgSní­mač Full Fra­me, skvelý ob­jek­tív s pev­nou oh­nis­ko­vou vzdia­le­nos­ťou a sve­tel­nos­ťou f2? Nie, nej­de o zr­kad­lov­ku, ale o no­vý kom­pakt­ný fo­toa­pa­rát So­ny DSC-RX1, kto­rý je vô­bec pr­vým kom­pak­tným fo­toa­pa­rá­tom pou­ží­va­jú­cim 35 mm sní­mač Full Fra­me. Na­priek pa­ra­met­rom hod­ným pro­fe­sio­nál­nych zr­kad­lo­viek má RX1 sku­toč­ne kom­pak­tné roz­me­ry a bez prob­lé­mov sa zmes­tí do ru­ky.

Read more

Nachádzaš sa tu: ÚVOD Novinky

Proces repasovania

Chcete vidieť, ako vyzerá proces repasovania profesionálneho kopírovacieho stroja? Pripravili sme pre Vás podrobný fotografický postup rozobrania, vyčistenia, zloženia a otestovania 1 z našich strojov.

Prejsť na článok...

Naše kontakty

Roman Šauša - KTECH
Malé Leváre 149
908 74 Malé Leváre

pevná linka: 034 285 8805
mobil: 0917 177 353
servis: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
eshop: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
obchod: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Oblasť pôsobenia servisu kancelárskej techniky: celé západné Slovensko - Bratislava, Malacky, Stupava, Dunajská Streda, Trnava, Pezinok atď...