Repasované stroje a zariadenia | kopírky | tlačiarne

Potrebujete poradiť: 034 285 8805 / 0904 875 770 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Projecteo je projektor, ktorý vás vráti v čase

Projecteo projektorPamätáte si ten výnimočný pocit, ktorý ste mohli zažiť v minulosti keď sa ešte fotilo na kinofilm? Kúpa filmu, jeho vyvolanie, negatív a hmatateľná fotka, čo by váš výtvor? Bohužiaľ táto doba je dnes už nenávratne preč. Práve toto motivovalo dizajnéra Benjamina Redforda aby vytvoril malý dataprojektor, s pomocou ktorého si budete môcť aj v dnešnej digitálnej dobe zaspomínať na doby dávno minulé.

 

Projecteo projektor

O internetovej stránke www.kickstarter.com ste si už na našich stránkach mohli niekoľko krát prečítať. Je totižto miestom pre predstavenie úplne nových a častokrát vydarených nápadov. Na tejto stránke odštartovali aj projekty ako napríklad hodinky MetaWatch STRATA, alebo 3D tlačiareň. Tentokrát sa tu však objavil nápad dizajnéra Benjamina Redforda, ktorý nám umožní vrátiť sa v čase a opätovne si užívať svoje fotografie na projektore bez digitalizácie. Jeho mini projektor Projecteo totižto používa malé kolieska s deviatimi fotografiami z 35 mm kinofilmu, ktoré sa vkladajú do mini projektora a následne si ich môžete prezerať kdekoľvek. Jednotlivé kolieska s fotografiami si budete môcť objednávať online cez počítač, alebo priamo z vášho smartfónu pomocou špeciálnej aplikácie. Ak bude projekt úspešný, tak by sa prvé mini projektory Projecteo mohli ku svojim majiteľom dostať už v najbližších mesiacoch. Ak ešte stále tak úplne neviete, čo môžete od tohto malého projektoru v prípade jeho uvedenia na trh očakávať, pozrite si video pod článkom. Nájdete v ňom všetky potrebné informácie.

Projecteo projektor

Foto: Kickstarter, Projecteo

Zdroj: http://www.techbox.sk

Nachádzaš sa tu: ÚVOD Novinky Projecteo je projektor, ktorý vás vráti v čase

Proces repasovania

Chcete vidieť, ako vyzerá proces repasovania profesionálneho kopírovacieho stroja? Pripravili sme pre Vás podrobný fotografický postup rozobrania, vyčistenia, zloženia a otestovania 1 z našich strojov.

Prejsť na článok...

Naše kontakty

Roman Šauša - KTECH
Malé Leváre 149
908 74 Malé Leváre

pevná linka: 034 285 8805
mobil: 0917 177 353
servis: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
eshop: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
obchod: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Oblasť pôsobenia servisu kancelárskej techniky: celé západné Slovensko - Bratislava, Malacky, Stupava, Dunajská Streda, Trnava, Pezinok atď...