Repasované stroje a zariadenia | kopírky | tlačiarne

Potrebujete poradiť: 034 285 8805 / 0904 875 770 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

KTECHĎakujeme, že ste navštívili našu stránku. Spoločnosť KTECH bola založená v roku 2012 profesionálmi s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti servisu a predaja kancelárskej a výpočtovej techniky. Založenie spoločnosti bolo vyústením snahy uplatniť dlhoročné skúsenosti z praxe a čo najkvalitnejšie pokrytie neustále sa meniacich požiadaviek trhu a zákazníkov v tomto segmente.

Chceme vniesť do tohto biznisu už častokrát chýbajúcu spoľahlivosť, kvalitu a 100% garanciu ponúkaných produktov, ako aj následnej servisnej činnosti.

Zameriavame sa na predaj, profesionálny servis a kompletnú technickú podporu kancelárskej a výpočtovej techniky. Samozrejmosťou je aj ponuka kvalitného spotrebného materiálu.

K-TECH podporaOsobitnou kapitolou nášho portfólia služieb je záručný servis predaných zariadení, a takisto aj pozáručný servis kancelárskej a výpočtovej techniky, pričom zabezpečujeme maximálnu dostupnosť náhradných dielov do nami predávaných a servisovaných zariadení.

Sme mladá, no profesionálna a dynamická spoločnosť a našou prioritou je maximálne a kompletné uspokojenie zákazníka a jeho požiadaviek po odbornej a technickej stránke. V dobe „odborníkov na všetko“ prinášame spoľahlivosť dlhoročných skúsenosti, ale aj mladosť a dravosť novozaloženej spoločnosti.

Dlhoročná prax, kvalitné know-how, osobný prístup k zákazníkom, jednanie na úrovni, rýchla odozva a prístup založený na vzájomnej dôvere sú tým, na čom staviame vzťahy s našimi partnermi i zákazníkmi.

Spoločnosť KTECH stavia predovšetkým na spokojnosti svojich zákazníkov. Práve ich referencie nám pomáhajú v rámci trhu a v silnej konkurencii budovať kvalitnú reputáciu. Za svoju prácu sa hrdo kedykoľvek postavíme, pretože u nás pojem kvalita nie je len marketingová fráza.

Vďaka tomu, že sa na každú zákazku sústreďujeme s maximálnym nasadením, sú výsledky našej práce vidieť okamžite a každý zákazník má tak možnosť posúdiť jej kvalitu a náš prístup.

Veríme, že tak urobíte aj vy a rozšírite rady našich spokojných zákazníkov.

Nachádzaš sa tu: ÚVOD O nás

Proces repasovania

Chcete vidieť, ako vyzerá proces repasovania profesionálneho kopírovacieho stroja? Pripravili sme pre Vás podrobný fotografický postup rozobrania, vyčistenia, zloženia a otestovania 1 z našich strojov.

Prejsť na článok...

Naše kontakty

Roman Šauša - KTECH
Malé Leváre 149
908 74 Malé Leváre

pevná linka: 034 285 8805
mobil: 0917 177 353
servis: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
eshop: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
obchod: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Oblasť pôsobenia servisu kancelárskej techniky: celé západné Slovensko - Bratislava, Malacky, Stupava, Dunajská Streda, Trnava, Pezinok atď...