Repasované stroje a zariadenia | kopírky | tlačiarne

Potrebujete poradiť: 034 285 8805 / 0904 875 770 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kvalitné repasované zariadenia a k tomu kvalitný servis za skvelé ceny, promptnosť a ochota pomôcť tam, kde by Vám už iní ani nezdvihli telefón. Výborná spolupráca, ďakujeme.
Ing. Milan Bednárik
Rýchlosť, odbornosť, komunikácia, profesionalita, všetko čo potrebujeme sme našli tu. S profesionálmi je radosť spolupracovať.
Bytový podnik Petržalka, s.r.o.
Hľadali sme spoľahlivého partnera pre zabezpečenie servisných služieb kancelárskej techniky. V spoločnosti KTECH s nami jednali slušne, efektívne a vedeli poradiť i odporučiť.
Ing. Rastislav Badalík Bischoff et Compagnons Property Networks Slovakia s.r.o.
Od spoločnosti KTECH sme do kancelárie zakúpili repasovaný stroj, ktorý nám odporučili na základe našich požiadaviek na výkon a intenzitu používania. Žiadne závažnejšie poruchy so strojom doteraz neboli, s prístupom a komunikáciou sme rovnako maximálne spokojní, môžeme len odporučiť.
BADALÍKOVÁ Katarína, Ing.
Pre našu spoločnosť sme hľadali jednoduché a efektívne vybavenie kancelárií. S firmou K-TECH sme spokojní. Poskytujú služby na úrovni.
Mária Kántorová , VitaFit, spol. s r.o.
Kancelárska technika spoločnosti K-TECH je dobrým a spoľahlivým prínosom pre našu firmu. Táto investícia sa nám mnohonásobne vrátila. Ak v budúcnosti opäť budeme riešiť technické zabezpečenie našej firmy, obrátime sa na K-TECH.
TRANSMISSION LINES PROJECTS, s r.o.
Pre našu firmu potrebujeme naozaj spoľahlivé a presné zariadenia a zároveň komunikáciu na úrovni. Spoločnosť K-TECH nám pomohli profesionálne vybaviť naše priestory, zefektívnili našu prácu. Ušetrili sme kopec starostí a času za skvelú cenu.
Ing.arch. Martin Kýška, KYSKA.architects s. r. o
Spoločnosť K-TECH nám zabezpečila komplexné poradenské služby pri výbere kancelárskej techniky a samozrejme pre nás túto techniku aj promptne zabezpečili. Vďaka pravidelnému servisu a podpore sme v rámci spoločnosti dokázali znížiť naše náklady na prevádzku kancelárskej techniky o 30%.
Imrich Kovaľ, MERINEO, s.r.o.
K-TECH nám vždy poskytol služby na úrovni. Spoľahlivý prenájom techniky, nákup kvalitného kancelárskeho vybavenia a profesionálne jednanie. Nemáme s nimi žiadne negatívne skúsenosti, môžem len odporučiť.
Ing. Peter Mališ, STATEM s.r.o.
Naša umelecká škola používa kancelársku techniku od spoločnosti K-TECH, sú pre nás overenou kvalitou. Vždy ochotne poradia a nájdu pre nás najlepšie riešenie.
p.Zaicová, Základná umelecká škola v Malackách
Nachádzaš sa tu: ÚVOD Referencie

Proces repasovania

Chcete vidieť, ako vyzerá proces repasovania profesionálneho kopírovacieho stroja? Pripravili sme pre Vás podrobný fotografický postup rozobrania, vyčistenia, zloženia a otestovania 1 z našich strojov.

Prejsť na článok...

Naše kontakty

Roman Šauša - KTECH
Malé Leváre 149
908 74 Malé Leváre

pevná linka: 034 285 8805
mobil: 0917 177 353
servis: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
eshop: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
obchod: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Oblasť pôsobenia servisu kancelárskej techniky: celé západné Slovensko - Bratislava, Malacky, Stupava, Dunajská Streda, Trnava, Pezinok atď...