O nás

Spoločnosť KTECH bola založená v roku 2012 profesionálmi s viac ako 22 ročnými skúsenosťami v oblasti servisu a predaja kancelárskej a výpočtovej techniky. Založenie spoločnosti bolo vyústením snahy uplatniť dlhoročné skúsenosti z praxe a čo najkvalitnejšie pokrytie neustále sa meniacich požiadaviek trhu a zákazníkov v tomto segmente.

22 rokov skúseností

Chceme vniesť do tohto biznisu už častokrát chýbajúcu spoľahlivosť, kvalitu a 100% garanciu ponúkaných produktov, ako aj následnej servisnej činnosti.

100% garancia

Zameriavame sa na predaj, profesionálny servis a kompletnú technickú podporu kancelárskej a výpočtovej techniky. Samozrejmosťou je aj ponuka kvalitného spotrebného materiálu.

K-TECH podpora

Osobitnou kapitolou nášho portfólia služieb je záručný servis predaných zariadení, a takisto aj pozáručný servis kancelárskej a výpočtovej techniky, pričom zabezpečujeme maximálnu dostupnosť náhradných dielov do nami predávaných a servisovaných zariadení.

Dlhoročné skúsenosti

Sme profesionálna a dynamická spoločnosť a našou prioritou je maximálne a kompletné uspokojenie zákazníka a jeho požiadaviek po odbornej a technickej stránke. V dobe „odborníkov na všetko“ prinášame spoľahlivosť dlhoročných skúsenosti.

Dlhoročná prax, kvalitné know-how, osobný prístup k zákazníkom, jednanie na úrovni, rýchla odozva a prístup založený na vzájomnej dôvere sú tým, na čom staviame vzťahy s našimi partnermi i zákazníkmi.

Spokojnosť našich zákazníkov

Spoločnosť KTECH stavia predovšetkým na spokojnosti svojich zákazníkov. Práve ich referencie nám pomáhajú v rámci trhu a v silnej konkurencii budovať kvalitnú reputáciu. Za svoju prácu sa hrdo kedykoľvek postavíme, pretože u nás pojem kvalita nie je len marketingová fráza.

Vďaka tomu, že sa na každú zákazku sústreďujeme s maximálnym nasadením, sú výsledky našej práce vidieť okamžite a každý zákazník má tak možnosť posúdiť jej kvalitu a náš prístup.

Veríme, že tak urobíte aj vy a rozšírite rady našich spokojných zákazníkov.